Розклад роботи гуртків та
спортивних секцій
у НВК №16 на І семестр2015-2016 н.р.
№ з/п
|
Назва гуртка
|
Місце
проведення
|
Час проведення
|
Керівник
|
|
День
|
Час
|
||||
1.
|
Хор «Посмішка» (молодших класів)
|
Велика актова
зала
|
Понеділок
Четвер
|
12.30-13.15
12.30-13.15
|
Філіппова
Оксана
Геннадіївна
|
2.
|
Вокальний
гурток
|
Музичний
кабінет
|
Понеділок
|
13.20-14.55
|
|
Середа
|
12.30-13.45
|
||||
Четвер
|
13.20-14.05
|
||||
П’ятниця
|
13.20-14.05
|
||||
3.
|
Ансамбль
скрипалів
|
Музичний
кабінет
|
Вівторок
П’ятниця
Субота
|
13.20-14.00
13.20-14.00
8.00-9.30
|
Погорєлова
Вікторія
Георгіївна
|
4.
|
«Чарівний
пензлик»
|
Кабінет№ 5
|
Понеділок
|
13.20-14.40
|
Вишневська
Вікторія
Аркадіївна
|
5.
|
«Творчість»
/декоративно-ужиткове
мистецтво/ (за рахунок ДІЗ)
|
Кабінет № 6
|
Вівторок
Середа
|
13.20-14.25
13.20-14.20
|
Тарасов
Олександр
Вікторович
|
6.
|
Вокальний гурток
(за рахунок ДІЗ)
|
Музичний
кабінет
|
Вівторок
|
13.20-14.00
14.10-14.30
|
Гонопольська
Вікторія
Олександрівна
|
П’ятниця
|
14.10-14.50
|
||||
7.
|
гурток з народознвства «Коляда»
(за
рахунок факультативу)
|
Кабінет №59
|
Вівторок
|
13.10-13.35
|
Варлакова
Світлана
Володимирівна
|
8.
|
клуб «КомпАс» (за
рахунок факультативу)
|
Кабінет
№ 66
|
П’ятниця
|
14.10-14.35
|
Скобля Олена
Леонідівна
|
9.
|
Бізнес-клуб «Я – клієнт банку» (за рахунок факультативу )
|
Кабінет № 21
|
Вівторок
|
15.00-15.25
|
Мажура Юлія
Юріївна
|
10.
|
«Уроки
стійкого розвитку» з елементами ДЮР (за рахунок додаткових
індивідуальних та групових занять)
|
Кабінет № 63
|
Середа
|
13.20-13.45
|
Вуколова
Наталя
Олександрівна
|
11.
|
«Уроки стійкого розвитку» з елементами ЮІР»
(за рахунок
додаткових індивідуальних та групових занять)
|
Кабінет № 41
|
Середа
|
13.20-14.00
|
Кравченко Ганна
Віталіївна
|
12.
|
Гурток «Влучний стрілець»
|
Тир
|
П’ятниця
|
15.00-16.00
|
Варлаков
Віталій
Анатолійович
|
13.
|
Гурток
«Сокіл. Джура»
|
Кабінет №25
|
Четвер
|
15.00-16.00
|
Варлаков
Віталій
Анатолійович
|
14.
|
лінгвістичний клуб
«Поліглот» (за рахунок
факультативу )
|
Кабінет № 46
|
Середа
|
15.00-15.25
|
Тарасенко
Ольга
Валеріївна
|
15.
|
Історичний клуб «Стежками козацької
звитяги»(за рахунок
факультативу)
|
Кабінет №26
|
П’ятниця
|
14.10-14.35
|
Кузменко
Наталя
Олександрівна
|
16.
|
молодіжний євро-клуб «Лідерство
– запорука успіху» (за рахунок факультативу)
|
Кабінет №54
|
Вівторок
|
15.00-15.45
|
Савченко
Наталя
Миколаївна
|
17.
|
«медіа культура»
|
Кабінет
шкільного
самоврядування
|
Середа
Четвер
|
15.00-15.40
15.00-15.40
|
Козир Анна Сергіївна
|
18.
|
«Здоровим будь»
|
Кабінет № 24
|
Середа
Четвер
|
16.00-16.40
15.50-16.30
|
Стольнікова Вікторія
Сергіївна
|
19.
|
«Здоров’я – це життя»
|
Кабінет № 25
|
Вівторок
|
14.10-14.50
|
Филипенко Наталя
Миколаївна
|
Четвер
|
14.10-14.50
|
||||
20.
|
Центр спортивного
танцю «Дует»
(оренда)
|
Танцювальна зала
|
Старша
група:
|
Литвиненко Юлія
Володимирівна
|
|
Субота
|
17.00-18.30
|
||||
Неділя
|
10.00-11.30
|
||||
Молодша група:
|
|||||
Неділя
|
11.30-14.15
|
||||
П’ятниця
|
17.00-18.30
|
||||
21.
|
Центр сучасного танцю «Х-місія»(оренда)
|
Мала
спортивна зала
|
Понеділок
|
14.00-19.30
|
Кудінова Ірина
Євгеніївна
|
П’ятниця
|
14.00-19.30
|
||||
22.
|
Центр сучасного танцю «Х-місія»
|
Кабінет ЛФК
|
Понеділок
|
17.00-18.30
|
|
Четвер
|
18.00-19.30
|
||||
П’ятниця
|
17.00-18.30
|
||||
23.
|
Баскетбол (дівчата) (від ДЮСШ № 3)
|
Велика
спортивна зала
|
Понеділок
|
14.00-16.00
|
Гузь Галина
Миколаївна
|
Середа
|
14.00-16.00
|
||||
П’ятниця
|
14.00-16.00
|
||||
24.
|
Баскетбол
(хлопці) (від ДЮСШ № 3) |
Мала
спортивна зала
|
Вівторок
|
15.00-17.00
|
Найдьон Євген
Олександрович
|
Четвер
|
15.00-17.00
|
||||
Субота
|
15.00-17.00
|
||||
Неділя
|
11.00- 13.00
|
||||
25.
|
Баскетбол
(хлопці) (від ДЮСШ № 3) |
Мала
спортивна зала
|
Вівторок
|
15.00-16.30
|
Суханов Петро
Вікторович
|
Четвер
|
15.00-16.30
|
||||
Субота
|
15.00-16.30
|
||||
26.
|
Карате
(Клуб «Атемі») |
Мала
спортивна зала
|
Вівторок
|
17.00-18.30
|
Лук’яненко Олексій
Вікторович
|
Четвер
|
17.00-18.30
|
||||
Субота
|
17.00-18.30
|
||||
27.
|
Футбол(від футбольного клубу «Спартак»)
|
Велика
спортивна зала
|
Понеділок
|
16.00-18.30
|
Науменко Олександр
Олександрович
|
Середа
|
16.00-18.30
|
||||
П’ятниця
|
16.00-18.30
|
||||
28.
|
Футбол (за рахунок ДІЗ)
|
Велика
спортивна зала
|
Четвер
|
14.00-16.15
|
|
29.
|
Футбол (платні послуги)
|
Велика
спортивна зала
|
Вівторок
|
14.00-16.30
|
|
Субота
|
09.00-11.00
|
||||
30.
|
Волейбол (за рахунок ДІЗ)
|
Мала
спортивна зала
|
Четвер
|
14.10-15.10
|
Легов Роман Юрійович
|
31.
|
Футбол (платні послуги)
|
Мала
спортивна зала
|
Субота
|
09.00-11.00
|
|
Велика
спортивна зала
|
Вівторок
Четвер
|
16.30-18.00
16.30-18.00
|
|||
32.
|
«Козацький гарт»
(за
рахунок ДІЗ)
|
Мала
спортивна зала
|
Понеділок
|
13.20-14.00
|
Кириленко Лариса
Василівна
|
33.
|
«Здоров’як» /загальна
фізична підготовка/ (за рахунок ДІЗ)
|
Велика спортивна зала
|
Понеділок
|
07.10-07.45
|
Авраменко Сергій
Юрійович
|
Вівторок
|
07.10-07.45
|
||||
Четвер
|
07.10-07.40
|
||||
П’ятниця
|
07.10-07.45
|
||||
34.
|
«Юні екологи»
(за рахунок факультативу )
|
Кабінет №49
|
Четвер
|
13.20-13.45
|
Браун Олена
Олександрівна
|
35.
|
«юні друзі
природи» (від ЦЕНТУМ)
|
Кабінет №29
|
Понеділок Четвер
|
13.00-14.45
13.00-14.45
|
Сидорова Валентина
Миколаївна
|
Понеділок
Четвер
|
14.50-16.35
14.50-16.35
|
||||
36.
|
«Юні медики» (від ЦЕНТУМ)
|
Кабінет № 50
|
Середа
|
13.15-14.00
|
37.
|
«В похід, юні туристи» (за рахунок факультативу)
|
Мала спортивна зала
|
Середа
|
14.10-14.35
|
Мельник Євгенія
Олександрівна
|
38.
|
«Історичне краєзнавство » (від ЦТКТУМ)
|
Кабінет
ЛФК
|
Вівторок
|
12.30-14.00
|
Зарютін Сергій
Володимирович
|
Четвер
|
13.20-14.50
|
Комментариев нет:
Отправить комментарий